Prosinec 2016

Půjčka bez ručení nemovitostí

22. prosince 2016 v 4:11
Půjčku, kde neručíme nemovitostí, můžete získat v bankovním, ale i nebankovním sektoru. V zásadě se jedná o nižší částky půjčených peněz, protože při vyšších částkách je ručení nezbytné. Pokud žádáte o půjčku v bance, musíte splnit několik kritérií jako v nebankovní společnosti. Jednou z nich je čistý bankovní registr. Pokud jste měli někdy v životě problémy se splácením úvěru, v bance už žádný další úvěr nezískáte. I když neručíme nemovitostí, potřebujete se poskytovateli zaručit jiným způsobem, že budete schopen splácet poskytnutý úvěr. Většinou se bude jednat doložen vašeho příjmu, který musí být dostatečně vysoký k poskytnuté výši půjčky. V nebankovních společnostech musíte počítat s vyšším úvěrům než v bance, ale na druhé straně, vyřízení půjčky může být jednodušší a rychlejší. Většinou je poskytována možnost žádat o půjčku přes internet nebo telefon.

Půjčky pro nezaměstnané bez ručení

22. prosince 2016 v 4:02
Půjčky pro nezaměstnané bez ručení je možné získat jen velmi těžko, a to jen v nebankovním sektoru. Důvodem je riziko, které vzniká pro poskytovatele tím, že žadatel nedokládá příjem a neručí. A hlavně z tohoto důvodu je poskytována půjčka pouze v nižších částkách. No navzdory rizika je její vybavení rychlé, snadné a peníze můžete poučit na cokoliv, bez dokládání účelu. Na druhé straně je její nevýhodou výše úrokové sazby a RPSN (roční procentní sazba nákladů). Jedná se o formu odměny za poskytnutí rizikové půjčky. RPSN může přesáhnout až 80% s úrokovou sazbou až přes 30%. Na poskytnutí této půjčky musí být žadatel starší 18 let. Jednou z nejjednodušších forem, jak získat půjčku pro nezaměstnané bez ručení je půjčka na směnku, kde nepotřebujete žádné ručení. V případě vaší neschopnosti splácet půjčku je stát na straně poskytovatele.

Zdroj: http://www.srovnavacpujcek.cz/

Rychlá půjčka bez dokládání příjmu

22. prosince 2016 v 4:01
Pokud máte problém dokladovat příjem, ale vaše finanční situace potřebuje rychlou injekci, pomůže vám rychlá půjčka bez dokládání příjmu. Takovýmto způsobem můžete žádat o víc druhou půjček. Jelikož se má jednat o rychlý úvěr, kde nedokládá příjem, je ji možné získat hlavně v nebankovním sektoru. Úvěr na směnku je velmi rychlý způsob jak získat peníze v hotovosti bez dokládání příjmu. Takovou půjčku lze získat iv bance. Stačí správně vyplnit směnku. Rychlá SMS půjčka je velmi rozšířená a velmi vhodná pro získání nižší částky peněz. Schválení půjčky vám přijde již do několika minut od odeslání žádosti. Je velmi lákavá v podobě jejího výhod (rychlost, bez dokládání příjmu). No právě to je důvod, proč je ohodnocena vyšší úrokovou sazbou. Jedná se o druh odměny za poskytnutí takovéto rizikové půjčky. Úroková sazba může někdy přesahovat i 30%.

Půjčky bez dokazování příjmu

22. prosince 2016 v 4:01
Ne každý dokáže dokladovat svůj příjem. No pro ty existuje půjčka bez dokazování příjmu. V bance takovou půjčku s největší pravděpodobností nezískáte, protože v bance se rozhoduje o půjčce hlavně podle potvrzení o příjmu a bankovního registru. Proto tuto půjčku získáte hlavně v nebankovním sektoru. Jsou určeny především pro nezaměstnané nebo ženám na mateřské dovolené. Tato půjčka je poskytována bez nahlédnutí do registru dlužníků (v bankovních subjektech se do něj nahlíží bez výjimky). Výhody - jedná se o bezúčelovou půjčku (využití peněz na cokoliv) - většinou se jedná o velmi rychlé a jednoduché vyřízení - možnost vybavení po telefonu nebo přes internet - je poskytována v nebankovních společnostech i když máte záznam v bankovním registru Nevýhody - vyšší úroková sazba a RPSN jak má bankovní půjčka - ručení vlastním majetkem - potřebujete prokázat vaši schopnost splácet půjčku

Rychlá půjčka bez potvrzení o přijmu

22. prosince 2016 v 4:00
Půjčku bez potvrzení příjmu můžete získat hlavně v nebankovním sektoru. V dnešní době však roste půjčky i v bankách, kde není potřeba dokladovat váš příjem. No ne všechny se dají vybavit rychle, někdy to může trvat i týdny. Existují i rychlé půjčky bez potvrzení o přijme, které lze získat v průběhu 24 hodin, dokonce i do několika minut. Mezi takové půjčky patří například rychlá SMS půjčka. Jedná se o nebankovní půjčku, která je vhodná na půjčení nižších částek peněz. Nepotřebujete doklad o příjmu a schválení vám přijde pomocí SMS již do několika minut. Dalším druhem úvěru, při kterém nepotřebujete doklad o příjmu je úvěr na směnku. Tento úvěr můžete vyřídit v bance pomocí směnky a peníze dostanete ihned v hotovosti nebo na bankovní účet v hodnotě, jaká je na směnce. Stačí, pokud směnka obsahuje všechny potřebné informace.

Nejvýhodnější hypoteční úvěr

22. prosince 2016 v 4:00
Někdy může trvat dlouhou dobu, dokud najdete tu nejvýhodnější hypotéku. Proto vám pomůžeme tímto článkem o nejvýhodnější hypotéce. Momentálně je asi nejvýhodnější Flexihypotéka od VÚB banky. Pokud využijete státního příspěvku pro mladé, váš úrok bude snížen o 3%. Bezúčelová Flexihypotéka je poskytována v hodnotě již od 7000 Kč a minimální doba splatnosti je 1 rok a maximální 20 let. Výhodou je také vstupní poplatek, který je nulový. Aby jste mohli získat úvěr, musíte být starší 18 let a být občanem České republiky. Hodnotící kritéria:-výška úrokové sazby - vstupní poplatek-typ hypotéky (bezúčelová účelový) - doba splatnosti Výše úrokové sazby: fixovaná na 1 rok od 4, 14% fixována na 5 let od 4,44% fixovaná na 10 let od 5,24% úrok z prodlení 3% Příklad: Při bezúčelově úvěru 10 000 € s dobou splatnosti 5 let získáte úrok 5,34% a celková zaplacená částka bude 11 788 €.

Spotřebitelské úvěry

22. prosince 2016 v 3:59
Spotřebitelský úvěr je často označován jako spotřební úvěr. Je ho možné získat v bankovní, ale i nebankovní společnosti. Je poskytován účelově (na bydlení, auto …) nebo bezúčelově (na jakýkoliv spotřební zboží). Pokud žádáte o bankovní úvěr, musíte prokázat schopnost splácet úvěr ze svého příjmu. Někdy může být vyžadována i určitá forma jistoty (ručení nemovitostí). Úroková sazba může být již od 12%, což je podstatně nižší, jakoby jste měli kupovat zboží na splátky. Seznam spotřebitelských úvěrů: ČSOB - Úvěr na auto, Dexia půjčka, Spotřebitelský úvěr na bydlení OTP - OTPauto úvěr, Rukojemské spotřební úvěr, Studentský úvěr Poštovní banka - Dostupná půjčka, Půjčka na bydlení ČS - Spotřební úvěr (na Cokoliv, na Cokoliv pro vysokoškoláky) Tatra Banka - bezúčelové úvěr TB Clasicc UniCredit Bank - bezúčelové spotřebitelský úvěr VÚB - Flexipôžička (na auto, na bydlení, na cokoliv, pro studenty)

Bezúčelové úvěr

22. prosince 2016 v 3:56
Bezúčelové úvěr si vybírají žadatelé, kteří nechtějí dokladovat, na co půjčené peníze použili. Poté, jak získáte půjčku, můžete ji využít dle vlastního uvážení. Úvěr můžete použít opravdu na cokoliv. Můžete ji získat v bankovní i nebankovní společnosti. Aby jste ji získali v bance, potřebujete mít bankovní registr bez záznamu. Poskytovatel potřebuje mít jistotu vaší schopnosti splácet úvěr, proto se musíte nějak zajistit. Nejčastěji je vyžadováno zajištění dolożeného vašeho příjmu nebo založením nemovitosti. Pokud ručíte nemovitostí, výše úvěru může být do výše až 90% z hodnoty zakládané nemovitosti. Minimální doba splatnosti se pohybuje od jednoho roku a maximální doba splatnosti je od 20 do 30 rokov.Nevýhodou je vyšší RPSN a úroková sazba, pokud ji porovnáváme s účelovým úvěrem. Pohybuje mezi 8-20% fixně. V nebankovních subjektech může být ještě vyšší.


Doporučuji: Srovnání půjček

Rychlá půjčka přes internet

22. prosince 2016 v 3:52
Půjčky přes internet jsou v dnešní době velice oblíbené. Hlavně kvůli jejich rychlosti a jednoduchosti, kde je můžete vyřídit z pohodlí vašeho domova. Poskytují jejich hlavně nebankovní subjekty. Tato půjčka obsahuje spoustu výhod, mezi něž patří například okamžité podání a vyhodnocení žádosti. Prakticky v reálném čase, hned po odeslání žádosti. Jedná se o bezúčelovou půjčku, čili si nemusíte lámat hlavu nad tím, jak budete půjčené peníze využívat. Pokud žádáte o půjčku v nebankovním sektoru, nenahlíží se do bankovního registru, čili je poskytnuta i klientům, kteří mají záznam v bankovním registru. Jediné, co musíte udělat při vyřizování rychlé půjčky přes internet je vyplnit krátký internetový formulář se zadáním pravdivých informací, přečíst si podmínky poskytnutí půjčky a současně s nimi souhlasit. Pomocí několika minut budete vědět, zda vám byla půjčka schválena.